100-JARIG JUBILEUM VAN KVLV BERTEM

19 februari vierde KVLV Bertem haar 100-jarig jubileum. Na enkele maanden voorbereiding, mocht het resultaat er zijn. We startten de dag met een eucharistieviering in de Sint-Pieterskerk, voorgegaan door E.H. Koen Timmermans. De viering werd opgeluisterd door ons Sint-Pieterszangkoor, waarvoor dank.

Een hapje en een drankje mocht uiteraard niet ontbreken. Daarvoor hadden we plaats gemaakt in de parochiezaal. Afgevaardigden van andere KVLV-afdelingen, gemeentebestuur, onze leden,… zorgden ervoor dat de zaal mooi gevuld was. We vierden verder in de feestzalen ‘Bertembos’ met een kleine 80 personen. Genieten van een heerlijk menu, een leuk optreden van ‘Les Odettes’ en een speech van onze voorzitster…

Er zijn minder leuke momenten om een dag als deze mee af te sluiten. Iedereen was moe en méér dan voldaan! Dank aan iedereen om deze dag voor ons nog specialer te maken!