Nieuwe uren voor de zondagsviering in de Parochiale zone Bertem

Na vele jaren dienst in onze parochies vertrekt pater Philip Debruyne. De overste van de Jezuïeten heeft hem een nieuwe opdracht gegeven in Mechelen. Hij vertrekt na Pasen. Wij zijn pater Philip zeer dankbaar voor de vele vieringen en Bijbelavonden in onze parochies.
Nog voor pater Philip vertrokken is, dient zich al een nieuwe oplossing aan. De Norbertijnen van de abdij van Park stellen zich ten dienste van de pastoraal in het decanaat Leuven en zij zullen de leemte bij ons komen invullen. Pater Filip Noël en pater Jozef Van Osta zullen afwisselend voorgaan. Omdat zij uiteraard ook verplichtingen hebben in de liturgie van de abdij, zullen de zondagsvieringen in Bertem vanaf 1 maart om 9.30 uur plaatsvinden. In Korbeek-Dijle zal het aanvangsuur eveneens wijzigen naar 9.30 uur vanaf 1 mei.