Koningsschieting 2019 Jefkes , Pekes en Mekes Nr 1

Op zondag 30 juni is het weer zover, dan houden de Jefkes nr 1 hun jaarlijkse koning(inne)schieting !

Onze dag ziet er dit jaar als volgt uit:

  • 8u: samenkomst aan “Pallekeshof” voor alle Jefkes, Pekes en Mekes en de begeleidende muzikanten. (inschrijvingsgeld 15 euro voor wie ouder is dan 18 jaar ) -> omwille van grote afstanden doen we in de voormiddag delen met de bus.

koningen en koningin 2018

  • 8u30: vertrek – ophalen koning Jefkes 2018 (Jens Van Geel, Tervuursesteenweg 545)
  • aansluitend – ophalen koningin Mekes 2018 (Evelyn Vander Hulst, Hondsbergen 545)
  • aansluitend – ophalen koning Pekes 2018 (Johan Deherdt, Korbeekstraat 30)
  • aansluitend – “Oud Gemeentehuis Leefdaal” waar we de gemeentemandatarissen begroeten circa 11u
  • aansluitend – naar het kasteel van Graaf de Liedekerke
  • circa 12u – naar de schuttersweide voor 2 koningschietingen en 1 koninginneschieting

Na de traditionele koningsschieting en kroning blijven we even aan de wip. Na het eten van broodjes, brengen we in de namiddag onze nieuwe koningin en koningen naar huis.

Na het terugbrengen van de koningin en beide koningen gaan we nog even langs de “Carrefour” aan de Neerijsesteenweg en “Michotte” aan de Dorpstraat. In het “Pallekeshof” worden daarna onze feestelijkheden afgesloten met een barbecue.

Wie graag wil aansluiten bij onze vereniging en/of niet over de gepaste kledij beschikt kan zoals steeds contact opnemen met ons bestuurslid Paula Puttemans (Everbergsesteenweg 23, 3061 Leefdaal , 02.767.66 05).

Voor zij die graag al een beetje van tevoren gaan trainen, organiseren de Jefkes, Pekes en Mekes nr 1 een oefensessie op vrijdag 28 juni vanaf 18u (van 18u tot 19u voorbehouden voor de Mekes).

Op vrijdag 7, zaterdag 15 en zaterdag 22 juni vanaf 18u zijn er oefenschietingen georganiseerd door en ten voordele van de Onafhankelijke Wipmaatschappij van Leefdaal. Iedereen welkom!

De prijs voor de afsluitende barbecue bedraagt 20 euro voor volwassenen en kinderen betalen 10 euro. Inschrijven hiervoor kan tot 23/06 in Café Pallekeshof of via overschrijving op rekeningnummer : BE51 7350 3746 8862 ( Walter Celis )

Met vriendelijke groeten en tot zondag 30 juni !

Het bestuur